قیمت خرید و فروش سوربات پتاسیم

قیمت خرید و فروش سوربات پتاسیم

قیمت خرید و فروش سوربات پتاسیم

قیمت خرید و فروش سوربات پتاسیم 861 517 شرکت بازرگانی زکیه تجارت

قیمت خرید و فروش سوربات پتاسیم بسته به نوع، کیفیت و برند سازنده آن متفاوت است. سوربات پتاسیم به دلیل دارا بودن خاصیت ضد میکروبی، در بسیاری از صنایع کاربرد دارد. این محصول در دو نوع پودری و گرانول سفید رنگ در بازار یافت می شود. سوربات پتاسیم یک نوع نمک خوراکی پایدار بوده که قابلیت انحلال پذیری بالایی در آب دارد. در برخی از میوه ها نظیر توت مقداری پتاسیم سوربات وجود دارد اما برای استفاده از این ماده در صنعت، باید آن را از اسید اسکوربیک به دست آورد. از واکنش پذیری بین اسید اسکوربیک و پتاسیم هیدروکسید، سوربات پتاسیم به دست می آید.

همه چیز درباره سوربات پتاسیم

همانطور که گفتیم، نمک سوربات پتاسیم از واکنش پذیری میان اسید اسکوربیک و پتاسیم هیدروکسید به دست می آید. این ماده به دلیل پایدار بودن و خواص ضد میکروبی که دارد، در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. پتاسیم سوربات را به صورت جامد تولید کرده و روانه بازار می کنند؛ این ماده بدون و بو مزه بوده و به عنوان یک نگهدارنده در صنایع استفاده می شود.

سوربات پتاسیم به دلیل اینکه خاصیت هایی مانند: قابل اشتعال، انفجار و اکسیداسیون بودن را ندارد، برای نگهداری و ذخیره در مخزن ها مناسب است. پتاسیم سوربات و پلی اتیلن در کنار یکدیگر خنثی بوده و واکنشی رخ نمی دهد؛ به همین علت بهترین جنس برای نگهداری مخازن پلی اتیلن است.

ترکیب شیمیایی سوربات پتاسیم جهت استفاده به عنوان یک مواد نگهدارنده در صنعت تولید می شود و استفاده از آن بو و مزه مواد را تغییر نخواهد داد. پتاسیم سوربات در ph پایین به اسید اسکوربیک تبدیل می شود. این ماده برای استفاده در صنعت به صورت طبیعی یافت نمی شود و باید آن را از اسید اسکوربیک به دست آورد.

موارد استفاده از سوربات پتاسیم در صنایع

با توجه به انحلال پذیری بالای سوربات پتاسیم در آب و خاصیت ضد میکروبی آن، استفاده از این ماده در صنایع بسیار زیاد است. در صنایع مواد غذایی و آرایشی بهداشتی از پتاسیم سوربات به عنوان یک ماده افزودنی نگهدارنده مثل بنزوات سدیم استفاده می شود. بر روی این ماده آزمایشات گوناگونی انجام شده و در نتیجه متوجه شده اند که پتاسیم سوربات برای بدن ضرری به همراه ندارد و خاصیت ضد قارچ و میکروبی آن می تواند در صنایع مختلف کاربرد زیادی داشته باشد.

سوربات پتاسیم با جلوگیری از رشد انواع قارچ ها، کپک ها و تخمیر، ماندگاری مواد غذایی را افزایش داده هیچگونه تغییری در بو و مزه مواد غذایی ایجاد نمی کند. بررسی های صورت گرفته در آزمایشگاه های بزرگ بین المللی، نشان داده که استفاده از سوربات پتاسیم بی خطر بوده و استفاده از آن به عنوان مواد نگهدارنده به تایید رسیده است. پتاسیم سوربات در مواد غذایی مانند: انواع نان، کنسروهای میوه و سبزیجات، پنیر، انواع نوشیدنی ها، میوه های خشک، ماست، مربا و… وجود دارد.

از دیگر موارد کاربرد سوربات پتاسیم می توانیم به استفاده از آن در صنایع آرایشی و بهداشتی اشاره کنیم. این ماده در مواد آرایشی مانند یک نگهدارنده ملایم عمل کرده و بجای پارابن ها مورد استفاده قرار می گیرد. پتاسیم سوربات به لوازم آرایشی بهداشتی خواص ضد میکروبی می بخشد و اثرات خوبی برای پوست دارد. از این ماده در لوازم های آرایشی نظیر انواع ضد آفتاب، کرم های مرطوب کننده، کرم های آرایشی، شامپو، صابون و… استفاده می شود.

برند های سازنده سوربات پتاسیم

 کشور سازنده سوربات پتاسیم کشور چین است و این ماده را در برند های موپرو، دالیان، FIC و KH تولید می کند. کشور ایران قادر به تولید این ماده نیست و به همین دلیل سوربات پتاسیم را از کشور چین وارد می کند. برای خرید باید به سراغ نمایندگی های فروش این محصول بروید. در تهران و سایر شهرستان ها نمایندگی های فروش زیادی وجود دارد و شما باید با تحقیقات کافی بهترین آنها را انتخاب کنید. خرید از نمایندگان فروش در تهران، به دلیل عدم نیاز به واسطه، نزدیک بودن به کشور صادر کننده و… مقرون به صرفه تر است.

وارد کردن سوربات پتاسیم از کشور چین به دو صورت پودری و رشته ای در بسته بندی های 25 کیلویی انجام می شود. قیمت این محصول با توجه به نمایندگی فروش، کیفیت محصول، هزینه ارسال، نوع پتاسیم سوربات و عوامل بسیار دیگر، متفاوت است و برای استعلام قیمت بهتر است با واحد فروش این نمایندگی ها تماس بگیرید.

قیمت خرید و فروش سوربات پتاسیم

 قیمت خرید و فروش سوربات پتاسیم به عوامل زیادی از جمله، نوع آن، کیفیت، نمایندگی فروش، برند و… بستگی دارد. سوربات پتاسیم به دلیل نداشتن بو و مزه و همچنین دارا بودن خاصیت ضد میکروبی و ضد قارچی، در بسیاری از صنایع طرفدار دارد و فروش آن بسیار زیاد است.

استفاده از سوربات پتاسیم به عنوان یک ماده نگهدارنده بدون عوارض باعث شده تا صنعت مواد غذایی و مواد آرایشی از این محصول بسیار استفاده کنند. خرید سوربات پتاسیم را بهتر است از نمایندگی های فروش انجام دهید تا در قیمت صرفه جویی کرده باشید. نمایندگی بیابید که محصولی با کیفیت و قیمتی مناسب را در اختیار شما قرار دهد.

برای اطلاع از قیمت سوربات پتاسیم و نحوه سفارش می توانید به سایت ما مراجعه کنید. در سایت راه های ارتباطی با مشاوران فروشگاه قرار دارد و شما می توانید با تماس با آنها، از مشخصات محصول و کاربرد آن در صنایع آگاه شوید. قیمت سوربات پتاسیم در سایت ما بسیار مناسب تر از دیگر نمایندگان فروش سوربات پتاسیم است.